دستگاه بخور گرم هایتک صورت

برای اینکه بتوانید پوستی شفاف و زیبا داشته باشید لازم است تا از موارد بهداتشی که در دسترس دارید استفاده نمایید. برای این امر باید در نظر داشته باشید که می توانید از بهترین محصولات بهداشتی در این فروشگاه بهره ببرید. یکی از بهترین مواردی که برای شما در دسترس قرار داده شده است می توان به دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل High Tech NTA Facial Sauna اشاره نمود. این محصول با تولید بخور گرم باعث می شود تا آلودگی ها و کثیفی ها از پوست صورت شما بیرون اید و شما بتوانید به بهترین نحو پوستی شفاف را برای صورت خود در دسترس قرار دهید. با استفاده از این محصول می توانید مجرای تنفسی خود را نیز از التهاب های ناشی از آلودگی هوا و یا استعمال دخانیات رهایی دهند.

ادامه مطلب...

دستگاه حباب ساز برقی اسباب بازی کودک

با استفاده از این محصول می توانید کودک خود را با هدیه ای که برای وی آماده کرده اید سورپرایز نمایید. 18 پره بر روی چرخه ای درون مخزن حباب ساز برقی اسباب بازی کودکان double wheel bubble machine قرار دارد که مواد کف ساز را به خود می گیرد و می تواند حباب هایی زیبا را تولید نماید. مواد کف ساز را می توانید با آب مخلوط نمایید و درون مخزن این حباب ساز برقی اسباب بازی کودکان double wheel bubble machine بریزید تا با چرخش پره ها کف در این مخزن تولید شود. 

ادامه مطلب...

فروش ویژه بند رخت تاشو آپارتمانی

برای خشک کردن لباس های خود می توانید از این محصول استفاده نمایید و بدون اینکه لباس های شما دوباره کثیف شود آن را خشک نمایید. می توانی با استفاده از بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Clothesline تمامی لباس های شسته شده خود را مقابل نور خورشید قرار دهید تا آن ها به نحو احسنت خشم شوند. با خشک کردن لباس ها مقابل نور خورشید می توانید تمامی میکروب ها و ویروس هایی که به این لباس ها چسبیده اند را از بین ببرید و لباس های خود را استرلیزه نمایید. 

ادامه مطلب...

نقش صنایع دستی میناکاری در توسعه اقتصادی

در واقع رمز ماندگاری صنایع دستی را باید در تطبیق پذیری آنها با سبک زندگی مدرن دانست که در گرو خلاقیت و اندیشه هنر هنرمند می باشد، هر آنچه در رابطه با هنر میناکاری تجربه کرده این. برای نجات از بحران اخیر گام نهادن در زمینه تولید و صادرات صنایع دستی از جمله میناکاری می تواند موثر واقع شود، این فرآیند می تواند مشکلاتی از قبیل بیکاری، رکود، رشد اقتصادی را به دنبال داشته باشد.

ادامه مطلب...

خرید دستگاه بخور صورت ایستاده با تخفیف ویژه

بسیاری از افراد که از بیماری های تنفسی مانند سینوزیت رنج می برند می تواندد با استفاده از دستگاه بخور گرم خانگی می توانید رطوبت دستگاه تنفسی را تامین نموده و روند بهبود بیماری را تسریع می دهد. یکی از انواع دستگاه بخور خانگی، دستگاه بخور صورت high tech می باشد که دارای 24 ماه گارانتی شرکت تولید کننده بوده و بهه عنوان یک محصول ایرانی دارای کیفیت بالایی می باشد.


ادامه مطلب...

خرید انواع محصولات خاتم کاری اصفهان با تخفیف ویژه

 

از جمله این خرید صنایع دستی به عنوان هدیه می باشد، خرید انواع محصولات خاتم کاری از جمله جعبه خاتم کاری شده به عنوان یک هدیه زیبا ماندگار یک گزینه هوشمندانه می باشد. هنر خاتم کاری جز آن دسته از صنایع دستی می باشد که با توجه به تنوع محصولات می تواند یک گزینه انتخابی برای تهیه انواع هدایای تبلیغاتی باشد. fه عنوان مثال خرید جعبه خاتم کاری ارزان می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی برای برای برند هایی باشد که مخاطبان آنها بانوان می باشند.

ادامه مطلب...

دستگاه آبمیوه گیری دستی | تک سبد

با استفاده از این دستگاه می توانید آب هر نوع از میوه ای را که می خواهید به راحتی بگیرید و در ظرف زیرین آن بریزید. دیگر لازم نیست تا آب میوه ها را لرد و تفاله های آن نوش جان نمایید. این دستگاه یک فیلتر مخصوص به خود دارد که می تواند تفاله های انواع میوه ها را برای شما از آب میوه جدا سازد. با استفاده از این محصول دیگر لازم نیست تا آب میوه خود را با تفاله های میوه میل کنید.

ادامه مطلب...

خرید عمده و تکی انواع ظروف فیروزه کوبی اصفهان

هنر فیروزه کوبی که از کنار هم نشاندن قطعات ریز فیروزه به صورت موزاییکی و با نظم و دقت بسیار می باشد زیرا در صورت بوجود آمدن فاصله زیاد در بین سنگها ارزش هنری کار کاهش پیدا می کند. برای پر کردن فاصله بین قطعات سنگ فیروزه بکار برده شده بر روی ظروف فیروزه کوبی شده از نوعی لاک تیره رنگ استفاده می شود لازم بذکر می باشد در صورتی که فاصله بین قطعات فیروزه کم باشد و نظم بیشتری در کنار هم نشاندن قطعات بکار برده شودارزش هنری کار بالا می رود.
 


ادامه مطلب...