مهد تمدن صنعت مینا کاری

میناکاری که یکی از قدیمی ترین صنایع دستی به شمار می رود با 5000 سال قدمت از بهترین و ظریف ترین هنر های دستی به شمار می رود و می توان این هنر را فخر هنر ایران نامید.


ساعت مینا کاری جدید


در قدیم الایام این هنر بر روی طلا و یا فلزات گران قیمت کار می شده اما با گذشت زمان و محبوبیت این هنر در بین مردم، به تدریج بر روی فلزات سبک تر نیز انجام خواهد شد که با فروش بیشتری روبرو شد.


ساعت میناکاری شده


مهد تمدن این هنر زیبا و فاخر شهر نصف جهان است که با بهترین و کیفیت فوق العاده با دستان استادان اصفهانی ساخته و تولید می شود.


ساعت محصول فوق العاده


این هنر زیبا با کیفیت خارق العاده و زیبا در این شهر و در کارگاه های اصفهان تولید می شود که محصولاتی فوق العاده را در معرض فروش قرار داده است. این محصول می تواند بهترین و زیبا ترین وسیله برای تزیین یک محل برای کار و یا زندگی گروهی باشد.


ساعت مینا کاری مردن


با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تک سبد می توانید محصول خود را سفارش دهید و لازم نباشد تا برای بهترین ساعت دیواری میناکاری  به اصفهان سفر کنید و خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید.


ساعت مینا کاری


شما می توانید ارزان ترین ساعت دیواری میناکاری را در فروشگاه اینترنتی تک سبد سفارش دهید تا بهترین را خریداری کرده باشید. بهترین خرید را فقط از طریق این درگاه انجام دهید.


با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 85000 تومان

خرید محصول