معرفی هیتر های برقی کوچک و قدرتمند

امروزه دانش بشر در زمینه ی علم و فناوری پیشرفت قابل توجهی داشته است، و به همین دلیل هیتر های برقی مختلفی با قابلیت ها و کیفیت های متنوع توسط سازندگانی در داخل ویا خارج کشور طراحی، تولید و عرضه شده اند. با وجود هیتر های مختلف در بازار عرضه شده اند، انتخاب و خرید یک هیتر برقی قدرتمند که در فصل زمستان گرمای مورد نیاز ما را تامین کند، چالش برانگیز شده است.


هیتر برقی کوچک

عنصر گرما ساز در این هیتر ها که با دریافت انرژی الکتریکی مقدار زیادی گرما تولید می کند، میله هایی هستند که به دورشان سیم هایی پیچانده شده که مقاومت بسیار بالایی دارند که اصطلاحا المنت حرارتی نامیده می شوند.هر کدام از این هیتر های کوچک دارای یک المنت حرارتی و هم چنین یک فن قدرتمند جهت توزیع هوای داغ تولید شده توسط المنت های حرارتی به فضای بیرون از دستگاه می باشند.


خرید هیتر برقی

هیتر برقی کم مصرف خانگی دارای قابلیت اتوماتیکی می باشند.این قابلیت یعنی این که هیتر هنگامی که محیط به دمای مطلوبی رسید و دیگر نیازی به تولید گرمای بیشتری نبود، به صورت کاملا خودکار جریان برق اتصالی به آن را قطع نموده و خاموش می گردد.بنابراین این قابلیت سبب صرفه جویی در مصرف برق نیز می گردد و هم چنین از تولید نامتعارف گرما جلوگیری می نماید.


مینی هیتر برقی

خرید

قیمت: 55000 تومان


مینی هیتر برقی رومیزی جزو آن دسته هیتر های برقی است که همچون پنکه طراحی شده است و به همین علت نیز توانایی چرخش به اطراف و گرم نمودن نقطه ای را دارند و برای فضاهایی که هوا در جریان است، بسیار کارآمد می باشد، به عنوان مثال فضاهایی که دارای سقف بلند می باشند. به طور کلی این هیتر ها به دلیل ابعاد نسبتا کوچک و وزن سبکی که دارند، در هر مکانی قابل استفاده می باشند.


مینی بخاری برقی

قابلیت تنظیم درجه ی حرارت، از قابلیت های دیگر این هیتر برقی کم مصرف خانگی به حساب می آید.بدین منظور طراحان هیتر های برقی ولوم کنترلی را بر روی سیم یک متر و 15 سانتی متری آن تعبیه نموده اند.بنابراین با این قابلیت در هر زمان می توان به دلخواه و با توجه به دمای محیط مورد نظر، ذرجه ی حرارت هیتر را افزایش یا کاهش داد.


هیتر برقی کم مصرف

خرید

قیمت: 69000 تومان