معرفی بهترین بند رخت آپارتمانی

در سبک خانه ها و کلا زندگی امروزی دیگر نشانی از حیاط های بزرگ و تراس های آفتابگیر نمی بینیم. دلیل آن هم افزایش جمعیت و در نتیجه کمبود فضا بوده و همین امر باعث شده که متراژ منازل تا حد بسیار زیادی نسبت به گذشته کاهش یابد.


بند رخت آپارتمانی تاشو


بنابراین یکی از ناراحتی ها و دغدغه های اکثر خانم های خانه دار مشکل نبودن تراس است. زیرا یکی از بزرگترین فواید تراس آن است که لباس های شسته شده را آنجا گذاشته تا با نور آفتاب و در معرض هوای بیرون خشک شوند. به منظور حل این مشکل به شما پیشنهاد می کنیم یک مدل بند رخت آپارتمانی را خریداری کنید و خود را آسوده سازید.


بند رخت آپارتمانی تاشو


این مدل رخت آویز به راحتی تا شده و وقتی تا می شود در هر جایی می توانید آن را قرار دهید و فضای زیادی اشغال نمی کند. مثلا زیر تخت یا پشت درب می توانید آن را قرار دهید.


بند رخت آپارتمانی تاشو


جنس این بند رخت ضد زنگ می باشد و این می تواند یک مساله ی مهم باشد زیرا لباس های مرطوب و خیس روی آن انداخته می شود بهمین خاطر خیلی مهم است که جنس آن ضد زنگ باشد که مشکلی پیش نیاید.


بند رخت آپارتمانی تاشو


مقدار فضای این رخت آویز نسبتا زیاد است زیرا دو طبقه دارد. طبقه بالای رخت آویز 14 میله آویز دارد که به راحتی می توانید تمامی لباس هایتان حتی لباس های بلند را روی آن قرار دهید و طبقه پایینی نیز شامل 5 میله ی آویز است که مناسب لباس های کوچکتر مثل لباس زیر یا لباس نوزادی می باشد.


بند رخت آپارتمانی تاشو


اگر لباس هایتان سایزهای متفاوتی دارد و یکی بلند است و یکی کوتاه، به راحتی می توانید توسط یک اهرم نگهدارنده که زیر رخت آویز است طبقه بالای آن را زاویه دارد ببندید تا به راحتی بتوانید لباسهایتان را با هر ارتفاعی که دارند روی آن بیندازید.


بند رخت آپارتمانی تاشو


برای مشاهده بند رخت آپارتمانی ارزان روی لینک زیر کلیک کنید.

 قیمت: 99000 تومان


بند رخت آپارتمانی تاشو