قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سر شیری

همانطور که می دانید بیش از 3/2 از وزن بدن را آب تشکیل داده است، در واقع آب حیاتی ترین عنصر موجود در بدن می باشد و کمبود آب در بدن می تواند عوارضی داشته باشد.آیا میدانید کمبود آب در بدن چه عوارضی می تواند داشته باشد؟
از جمله کمبود آب در بدن می توان به خشکی پوست، خشکی چشم و حتی تاثیر مستقیم بر عملکرد مغز اشاره کرد که اینها تهنا بخشی از عوارض ننوشیدن آب یا کم نوشیدن آب می باشد.
بدن انسان در روز نیاز به نوشیدن آب سالم و بهداشتی دارد، آب سالم به آبی گفته می شود که بدون رنگ، بو، مزه و فاقد هر گونه مواد زائد قابل رویت باشد.
اما همانطور که میدانید آب در تصفیه خانه ها تصفیه می شود ولی در فرایند انتقال می تواند دچار آلودگی هایی به طور مثال ناشی از پوسیدگی لوله های انتقال آب  بشود.
امروزه استفاده از دستگاه تصفیه آب به امری ضروری تبدیل شده است، یعنی شما در هر خانه ای یک دستگاه تصفیه آب را خواهید دید که دارای ابعاد متفاوتی می باشد.
شما با خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان می توانید به یک آب سالم و بهداشتی دسترسی داشته باشید که با خوردن آن نگران بسیاری از بیماری های گوارشی نخواهید شد.
پیشنهاد ما به شما استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری می باشد که به راحتی و بدون نیاز به داشتن مهارت خاص می توانید آن را بر سر هر شیر آبی وصل کرده و این دستگاه در طی دو مرحله آب را تصفیه می کند و دارای فیلتر قابل شستشو می باشد. 

برای مشاهده محصول و اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی می توانید به لینک زیر مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با تک سید می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 29000  تومان

خرید