قاشق چنگال مسی ساخت هنرمندان اصفهانی

ظروف مسی با کاربردهای فراوانی همچون طبخ، صرف و گرم کردن انواع غذا و ... عرضه میگردد. جنس محصولات آشپزخانه بر سلامت افراد خانواده تاثیر مستقیمی دارد بنابراین بهتر است در نحوه ی انتخاب ظروف پخت و پز نهایت دقت را داشته باشید. استفاده از ظروف مسی توسط پزشکان بسیار مورد توصیه قرار گرفته است زیرا این فلز دارای خواص درمانی بیشماری بوده که مستقیما بر سلامت جسم و روح اثرگذارند. مس یک عنصر ارزشمند برای بدن است و کمبود آن میتواند خطرات جدی را برای انسان به وجود آورد.


ظروف-مسی


کم خونی، التهاب مفاصل، اختلالات گوارشی، فراموشی، ارتروز و ... توسط این عنصر با ارزش درمان میشوند. در طب سنتی استفاده از ظروف مسی همچون قابلمه مسی، قاشق چنگال مسی، لیوان مسی و ... دو الی سه روز در هفته توصیه گردیده است. استفاده از این ظروف علاوه بر تامین سلامتی، فضای بسیار زیبا و سنتی را در محیط منزل به وجود می آورد چرا که در زمانهای قدیم نیز استفاده از این نوع ظروف بسیار متداول بوده است و امروزه نیز بر مصرف آنها تاکید میشود.قاشق-چنگالی-مسی-رنگست قاشق چنگال مسی یکی از ظروف مسی پرمصرف می باشد. این ست تولید دست هنرمندان اصفهانی است و از لحاظ ظاهری نیز زیبا می باشند. این ست قاشق چنگال به رنگ قرمز و بدون آبکاری تولید شده اند و به صورت یک عدد قاشق مسی و یک عدد چنگال مسی عرضه گردیده است.


قاشق-چنگالی-مسی-رنگ


این ست قابل سفارش هم به صورت تکی و هم عمده می باشد. ابعاد این قاشق و چنگال 18 سانتی متر بوده و وزن هر یک از آنها به حدود 35 گرم میرسد.


ظروف-مسی