فروش ویژه بند رخت تاشو آپارتمانی

برای خشک کردن لباس های خود می توانید از این محصول استفاده نمایید و بدون اینکه لباس های شما دوباره کثیف شود آن را خشک نمایید.


بند رخت استیل


می توانی با استفاده از بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Clothesline تمامی لباس های شسته شده خود را مقابل نور خورشید قرار دهید تا آن ها به نحو احسنت خشم شوند.


بند رخت


با خشک کردن لباس ها مقابل نور خورشید می توانید تمامی میکروب ها و ویروس هایی که به این لباس ها چسبیده اند را از بین ببرید و لباس های خود را استرلیزه نمایید.


بند رخت آپارتمانی


این محصول برای شما عزیزان در دسترس قرار گرفته شده است تا بتوانید در محیط های بسته و کوچک آپارتمانی تمامی لباس های خود را به خوبی خشک نمایید.


بند رخت آپارتمانی


بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Clothesline همینطور که از اسمش پیداست به صورت تا شو عمل خواهد کرد و شما می توانید لباس های خود را بدون اینکه به زمین بگیرد و یا دوباره خاک بگیرد خشک نمایید.
بعد از هر بار استفاده می توانید بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Clothesline تا کرده و در گوشه ای قرار دهید.


بند رخت خاص


تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از بهترین بند رخت آپارتمانی تا شو را در معرض فروش قرار داده است که می توانید آن را سفارش دهید و از مزیت های آن بهره مند شوید.


بند رخت


با استفاده از این درگاه می توانید بند رخت تاشو آپارتمانی خود را سفارش داده و آن را به صورت پستی درب منزل خود تحویل بگیرید.


بند رخت استیل


دکمه زیر را لمس کنید

قیمت  استثنایی 99000 تومان

خرید محصول