فروش عمده میناکاری تهران

میناکاری هنری با قدمت و تاریخ دیرینه در ایران که در چند سال اخیر پیشرفت چشم گیری داشته است و محبوبیت خاصی در بین هنر دوستان داخلی و خارجی کسب کرده است.

 هنرمندان عرصه میناکاری با دقت و ظرافت تمام به طراحی نقوش اسلیمی بر روی زیر ساخت پرداخته و با نهایت ظرافت شروع به رنگ آمیزی این طرح ها می کنند.

 میناکاری از نظر شیوه تولید، به دو روش عمده تقسیم می شوند: 1.مینای خانه‌بندی 2.مینای نقاشی

 مینای خانه‌بندی :

در مینای خانه بندی که مشهور به مینای سیمی می باشد با استفاده از مفتول طرح مورد نظر را ساخته  و به وسیله ی چسب آن را روی بدنه کار می پچسبانند و با لعاب شیشه کاملا سطح آن را آغشته می کنند.


 

مینای نقاشی: 

در این حالت نقش مینا بر روی لعاب شفاف پیاده می شود. به این منظور، ابتدا استادی مسگر  شی را با توجه به طرح و کاربرد مورد نظر می سازد. سپس استادی میناکار روی آنرا  با لعاب سفید رنگ می پوشاند.
ما بر آنیم که با  فروش ظروف میناکاری به طور مستقیم و بدون واسطه در این مجموعه، هنر فاخر میناکاری را به صورت نکی و عمده به دست مصرف کنندگان داخلی و خارجی برساند. 

هنرمندان میناکار ما، با تلاش در جهت تولید محصولاتی بی نظیر و بدون عیب برای جذب نظر و سلیقه مشتریان داخلی و خارجی، محصولات میناکاری بینظیر  را تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی کرده اند. با خرید میناکاری در تهران در واقع ما از هنرمندان این حیطه هنری حمایت کرده ایم.
فروشگاه میناکاری تهران،  یک فروشگاه اینترنتی پیشرو در ارائه انواع طرح های میناکاری و فروش و ارسال این محصول در اسرع وقت به تمام نقاط کشور می باشد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از وب سایت ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید محصول