سفره قلمکار اصیل اصفهان | ارسال فوری به سراسر کشور

سفره قلمکار

 

سفره قلمکار اصفهان از نظر ظرافت، زیبایی و دل‌نوازی یکی از بهترین صنایع دستی ایرانی است که زادگاه آن اصفهان، شهر گنبدهای فیروزه‌ای است. این هنر قدمتی طولانی دارد ولی در عصر صفویه به اوج رونق خود رسید.


قلمکاری


در ساخت و تولید سفره قلمکاری اصفهان مسئله حفظ اصالت و در واقع طبیعی بودن موادی که برای تولید این محصول به کار می‌رود، اهمیت ویژه دارد.


سفره قلمکاری اصفهان


فروشگاه‌های مختلفی در سطح ایران اقدام به فروش این صنعت دستی نفیس می‌کنند. ممکن است در مسیر بین تولیدکننده و خریدار واسطه‌های زیادی وجود داشته باشد که موجب افزایش قیمت و وجود احتمالی تقلب و عدم رعایت استانداردهای لازم می‌شود.


قیمت سفره قمکار


فروشگاه اینترنتی تک‌ سبد با برخورداری از یک تیم ماهر و زبردست در زمینه صنایع دستی و رعایت اصول و استانداردهای کنترل کیفیت، در تلاش است که محصولی باکیفیت و اصیل را به دست مشتریان برساند.


سفره قلمکار ارزان


همچنین از آنجایی که انبارهای فروشگاه اینترنتی تک سبد در اصفهان است، این فروشگاه با برقراری ارتباط به معتبرترین مراکر تولیدی و از بین بردن واسطه‌ها موفق به فروش محصولات خود با قیمتی باورنکردنی شده است.


سفره قلمکار ارزان


خرید سفره قلم کار از سایت تک سبد به آسان‌ترین و بهترین شکل ممکن انجام می‌شود و فقط کافی است که روی دکمه خرید پستی کلیک کنید تا از تنوع محصولات و قیمت آنها مطلع شوید.


سفره قلمکار


قیمت محصول: 39000 تومان

خرید محصول