سفارش سفره های قلم کاری در اینترنت

امروزه با پیدایش اینترنت و پیشرفت تکنولوژی، زندگی ما انسان ها به قدری تحت تاثیر همین اینترنت قرار گرفته است که به جرعت می توان گفت بیش از نیمی از خرید های هر خانوار ایرانی از طریق اینترنت و به صورت غیر حضوری انجام می گیرد.خرید سفره قلم کاری یکی از خرید هایی است که به صورت اینترنتی و آنلاین صورت می گیرد، که امکان سفارش آن از قبل نیز وجود دارد.


سفره قلمکاری  اصفهان

سفره های قلم کاری در حقیقت پارچه های منقشی هستند که به وسیله ی قالب های چوبی که هر قالب طرح و رنگ منحصر به فرد خود را دارد، نقوش مختلف بر روی آن ها چاپ شده اند. این هنر زیبا را گذشتگان و نیاکان ما که در زمان صفویه پایه گذار آن بوده اند، چیت سازی هم می نامند.در ابتدای پیدایش این هنر زیبا لباس ها، کیف ها، شال گردن ها و محصولات مختلفی از این پارچه ها تهیه می شده است.


سفره قلمکار اصفهان

امروزه استفاده ای که در گذشتع از پارچه های قلمکاری می شده است، به نوعی فراموش شده و از پارچه های قلمکاری تنها در تهیه ی سفره ها، رومیزی های قلم کاری استفاده می شود، اما همین سفره ها و رومیزی ها به قدری بی نظیر و چشم نواز طراحی و تولید شده اند که هم چنان مورد استقبال عوام مردم قرار می گیرد و عده ی زیادی از افراد هنر دوست از این سفره ها که از قضا دوام و طول عمر بسیاری هم دارد، در منازل خود استفاده می نمایند.


قیمت سفره قلمکار اصفهان


رومیزی قلمکاری اصفهان که به شکل گرد و قطر 150 سانتی متر می باشد، قابل برای میز های شش نفره هم می باشد.نقوشی که استاد بزرگ قلم کاری، استاد عطریان بر روی این اثر چاپ نموده است، تلفیقی از نقوش طبیعی یعنی طرح های بته جقه و نقوش انسانی یعنی تصاویری از انسان هایی که از گذشتگان و نیاکان ما بر جای مانده است. این ترکیب زیبا باعث تمایز این سفره ی قلمکاری زیبا با نمونه های مشابهش شده است.


سفره قلمکاری

پارچه ای از جنس کرباس به زیبایی هر چه تمام تر، طرح های ریزی از گل های زیبایی که نمونه های آن نیز در طبیعت یافت می شود، با استفاده از مرغوب ترین و طبیعی ترین رنگ ها و به دست برترین هنرمندان اصفهانی بر آن نقش بسته است.این پارچه ی منقش یا همان سفره ی قلمکاری شده با ابعاد 100*100 سانتی متر و با قیمت 39000 تومان در فروشگاه اینترنتی تک سبد عرضه شده است.


خرید سفره قلمکار

قیمت: 39000 تومان