روکش صندلی ماساژور 5 موتوره جدید

خیلی اوقات بعد از یک روز طولانی و خسته کننده و انجام کارهای مختلف خیلی از ماها می گوییم کاش یکی بود ماساژمان می داد. خب آن موقع شب هم نمی توان به مرکز ماساژ رفت و هم ماساژور در اختیار که به کارش نیز وارد باشد نداریم.


روکش صندلی ماساژور


اما با صرف کمترین هزینه آن هم تنها برای یک بار می توان یک ماساژور حرفه ای 24 ساعته به استخدام خود در آورید. تنها برای رسیدن به این منظور کافی است یک روکش صندلی ماساژور خریداری کنید و هر موقع و هر جا که خواستید از آن استفاده کنید.


روکش صندلی ماساژور


این روکش صندلی روی هر نوع صندلی وصل می شود خواه صندلی ماشین خواه صندلی منزل یا محل کار. تنها کافی است از طریق بند کشی که روی آن تعبیه شده روکش را به صندلی متصل کنید و از ماساژ لرزشی و حرارتی آن لذت ببرید.


روکش صندلی ماساژور


این ماساژور 5 موتوره است. یعنی 5 موتور مختلف دارد که در نواحی شانه، گردن و کمر تعبیه شده اند و این قسمت ها را با ویبره و حرارت ماساژ می دهند و می توانند به راحتی استرس و خستگی روزانه را از تن به در کنند.


روکش صندلی ماساژور


شما می توانید موقع رانندگی، در محل کار، شب موقع استراحت یا تماشای تلویزیون این روکش را روی صندلی خود بسته و آرامش خود را با یک ماساژ ملایم و آرام بدست آورید.  همچنین از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه است.


روکش صندلی ماساژور


این ماساژور هم از برق شهری پشتیبانی می کند و هم از برق خودرو بنابراین برای استفاده از آن در خودرو کافی است آن را به فندکی اتومبیل خود متصل کنید. همچنین حین ماساژ گرفتن می توانید حالت حرارتی آن را روشن یا خاموش کنید.


روکش صندلی ماساژوربرای مشاهده و دریافت لینک فروش روکش صندلی ماساژور روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 199000 تومان


روکش صندلی ماساژور