دوربین مخفی خودور یا بلک باکس چیست؟

 

جعبه سیاه ماشین ( بلک باکس ) به وسیله یک دوربین با کیفیت تمامی تصاویر مربوط به رانندگی و حتی زمانی که خودرو ثابت می باشد را ضبط می کند. نکاتی که برای خرید دوربین مدار بسته ماشین نیاز دارید را خدمت شما بیان می کنیم.


دوربین مخفی خودرو

یک دوربین مدار بسته خودرو می بایست در ابتدا کیفیت فیلم برداری مناسبی داشته باشد. دوربین مدار بسته بلک باکس با کیفیت 1080p فول HD فیلم برداری می کند و تمامی تصاویر ضبط شده با کیفیت و وضوح بالا می باشد.

دوربین مدار بسته ماشین

مورد دیگری که می بایست برای خرید یک دوربین مدار بسته ارزان و با کیفیت توجه داشته باشیم، میزان حافظه جانبی است که دوربین مدار بسته از آن پشتیبانی می کند. مسلما این موضوع بسیار مهم بوده و در حجم بیشتر اطلاعات ضبط شده تاثیر خواهد داشت.

دوربین مدار بسته خودرو

استفاده از سنسور G بسیار می تواند به کیفیت فیلم برداری کمک بسیاری کند. سنسور G تصاویر بدون لرزش و نویز در اختیار شما می گذارد و باعث می شود فیلمی با وضوح بالا در اختیار شما قرار دهد.

دوربین مدار بسته بلک باکس

دوربین های مدار بسته خودرو می بایست زاویه وسیع فیلمبرداری داشته باشند تا بتوانند محیط روبرو و یا پشت خودرو را پوشش دهد. دوبین مدار بسته خودرو، بلک باکس با زوایه وسیع فیلم برداری 140 درجه ای به خوبی تصویر محیط روبرو را پوشش می دهد.

دوربین خودور

نکته دیگر خرید محصولی اصل و با کیفیت است. هنگام خرید دوربین مدار بسته ماشین به اصالت کالا توجه نمایید و از مکان ها و سایت های معتبر خرید کنید.

خرید دوربین مدار بسته خودرو

برای خرید دوربین مداربسته خودرو، با تضمین اصالت کالا کلیک کنید

با قیمت باورنکرنی 79.000 هزار تومان

خرید دوربین مدار بسته خودرو

دوربین مدار بسته خودرو ارزان