دستگاه دو منظوره لامپ حشره کش خانگی

لامپ حشره کش برقی، یک حشره کش برقی بدون مضرات زیست محیطی حشره کش های شیمیایی می باشد که با تولید نور بنفش رنگ موجب به تله افتادن حشرات می شود.


این حشره کش مناسب برای استفاده در منزل، باغ، اتاق کودک، محل کار، ادارات و بخصوص مناسب برای اغذیه فروشی ها که نیاز به وسیله ای برای خلاصی از شر حشرات موذی به شدت مورد نیاز می باشد.از این محصول به عنوان یک حشره کش برقی خوب می توان نام برد که بدون داشتن عوارضی که موجب به خطر انداختن سلامتی بشود به راحتی می تواند ما را از شر حشرات موذی نجات دهد.

 


این محصول را می توان علاوه بر یک حشره کش برقی به عنوان یک چراغ خواب با نور ملایم و زیبا مورد استفاده قرار داد.

 


 با استفاده از این حشره کش به مانند سایر حشره کش های برقی که نیاز به قرص های شیمیایی برای از بین بردن حشرات داشتن، نیاز به هیچ گونه ماده شیمیایی که برای سلامت انسان و محیط زیست مضر باشد نیست.با خرید حشره کش برقی با پرداخت هزینه ای کم و بدون دردسر و ترس از مضرات استفاده از حشره کش می توان به راحتی از شر حشرات موذی خلاص شد و لذت یک خواب راحت را تجربه کرد.در اثر تابش نور بنفش رنگ این دستگاه، حشرات به سمت آن جذب شده و در اثر برخورد با قسمت داخلی دستگاه که دارای دمای بالایی می باشد نابود می شوند.این حشره کش سمی نمی باشد و از هیچ ماده کشنده حشرات شیمیایی استفاده نمی کند و به راحتی قابل استفاده می باشد با خرید این محصول شما می توانید به راحتی از شرحشرات موذی خلاص شوید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید