خرید پلاستیک مگنتیک درب ورودی

درب های پلاستیکی یکی از انواع عایق های انرژی می باشند که در فصول سرد سال مورد استفاده قرار می گیرند، این نوع از درب ها معمولا برای جلوگیری از هدر رفت انرژی برای درب مغازه ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا این مکان ها دارای بیشترین آمار رفت و آمد می باشند.

 

 

 

برند آسان مش، با تولید انواع درب های مگنتیک یکی از برند های موفق در زمینه تولید درب های مغناطیسی می باشد که به منظور رفاه حال استفاده کنندگان از این محصولات، پرده هایی با عرض متفاوت تولید کرده که متناسب با ورودی های مختلف می باشد.

 

 

 

درب مغناطیسی پلاستیکی آسان مش دارای ارتفاع 230 متر می باشد که متناسب با ساختمان های ایرانی طراحی شده اند، یکی از عرض های درب مگنتیک پلاستیکی که برای فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد، عرض 180 سانتی متر می باشد.

 

 

 

یکی از ویژگی های درب نایلونی مغناطیسی آسان مش، طراحی به صورت دو تکه می باشد که به منظور رفت و آمد راحت می باشد، این محصول دارای 9 جفت مگنت بسیار قوی می باشد که بلافاصله بعد از عبور بسته می شود.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

 

پلاستیک مگنتیک درب ورودی آسان مش نه تنها برای جلوگیری از هدر رفت انرژی مورد استفاده قرار می گیرد، بلکه می تواند مانع از ورود گرد و غبار یا حشرات موذی به داخل ساختمان بشود.

 

 

 

نایلون مورد استفاده در تولید این درب های مگنتیت برند آسان مش با استفاده از بهترین نایلون خارجی با کیفیت ساخته شده است که دارای دور دوزی بسیار با کیفیتی بوده و آویز هایی در پایین پرده برای ثبات آن در نظر گرفته شده است.

 

 

 

درب های مگنتیک دارای کیفیت بالایی می باشد، نایلون مورد استفاده در تولید این درب در مقابل سرما و رطوبت استحکام بالایی داشته و دارای قابلیت شستشو نیز می باشد.