خرید عمده و تکی انواع ظروف فیروزه کوبی اصفهان

یکی از هنر های دستی نو ظهور اما شکیل و غنی، هنر فیروزه کوبی می باشد که در گذشته بیشتر برای ساختن زیورآلات مورد استفاده قرار میگرفته ولی در حال حاضر علاوه بر زیور آلات برای ساخت ظروف فیروزه کوبی مورد استفاده قرار می گیرد.مهد پیدایش هنر فیروزه کوبی در شهر مشهد می باشد که یکی از دلایل آن به دلیل نزدیکی به معادن فیروزه در استان خراسان می باشد اما در حال حاضر این هنر در شهر اصفهان به اوج پیشرفت و رشد خود دست پیدا کرده است.
هنر فیروزه کوبی که از کنار هم نشاندن قطعات ریز فیروزه به صورت موزاییکی و با نظم و دقت بسیار می باشد زیرا در صورت بوجود آمدن فاصله زیاد در بین سنگها ارزش هنری کار کاهش پیدا می کند.
برای پر کردن فاصله بین قطعات سنگ فیروزه بکار برده شده بر روی ظروف فیروزه کوبی شده از نوعی لاک تیره رنگ استفاده می شود لازم بذکر می باشد در صورتی که فاصله بین قطعات فیروزه کم باشد و نظم بیشتری در کنار هم نشاندن قطعات بکار برده شودارزش هنری کار بالا می رود.
شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به سفر به شهر اصفهان تنها از طریق خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان، محصول مورد نظر خود را تهیه نمائید.
زیر ساخت های مورد استفاده برای فیروزه کوبی بیشتر از جنس مس می باشد که رنگ  و جلای فلز مس در کنار رنگ فیروزه، زیبایی و چشم نوازی اثر هنری را دوچندان می کند.

 با خرید محصولات فیروزه کوبی اصفهان علاوه بر حمایت از تولید کننده داخلی، گامی موثر در جهت تداوم و استمرار صنایع دستی کشور که نشان از فرهنگ و تمدن ایرانی دارند برداشته ایم.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ظروف فیروزه کوبی اصفهان به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید