خرید عمده میناکاری روی مس در اصفهان

در این مقاله صد داریم علاوه بر توضیح مختصری در رابطه با هنر میناکاری یا میناسازی به عواملی که می تواند شما در انتخاب و خرید محصولات میناکاری با کیفیت و اصل کمک کند آشنا کنیم. هنرمیناکاری از جمله هنرهای اصیلی می باشد که زادگاه این هنر ایران می باشد.

 

 

 

تحقیقات و آثار بدست آمده نشان از آن دارد که قدمت هنر میناکاری بیش از 5000 سال می باشد و بسیاری از آثار بدست آمده که در موزه های خارجی نگه داری می شوند نیز نشان از آن دارد که برای اولین بار هنر میناکاری در ایران شکل گرفته و در ابتدای امر میناکاری بر روی فلز طلا پیاده سازی میشده.

 

 

 

علت اصلی استفاده از زیرساخت هایی از جنس طلا برای تولید محصولات میناکاری، عدم اکسید شدن فلز طلا در حین حرارت دادن رنگ میناکاری می باشد که امروزه بیشتر از فلز مس استفاده می شود و از زیر ساخت طلا برای زیورآلات استفاده می شود.  برای خرید میناکاری عمده به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 

 

 

هرچند میناکاری روی مس و نقره از کیفیت بالای میناکاری روی طلا بهرمند نمی باشد اما به دلیل مقرون بصرفه بودن زیر ساخت هایی از مس، عمدتا از این فلز برای تهیه ظروف میناکاری از جمله بشقاب میناکاری،گلدان میناکاری و... استفاده می شود.

 

 

 

با توجه به اینکه امروزه بیشترین زیر ساخت مورد استفاده برای تولید محصولات میناکاری مس می باشد، در حین خرید برای انتخاب درست توجه کنید که ابعاد ظرف با وزن ظرف همخوانی داشته باشد، سنگینی بیش از حد نشان از استفاده آلیاژی غیر مس داشته و وزن کمتر نشان استفاده از زیر ساخت نازک دارد. برای خرید میناکاری روی مس کلیک کنید.

 

 


برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید 


نقش و نگارهای روی ظروف میناکاری مرغوب و با کیفیت از ظرافتمثال زدنی برخوردار می باشد و از مرزبندی هایی که بر روی ظروف در نظر گرفته شده است خارج نشده. هارمونی رنگ بکار برده شده در کنار یکنواختی ضخامت رنگ در تمامی قسمت ها نیز می تواند از عوامل موثر در کیفیت و ارزش ظرف میناکاری باشد.
فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.