خرید اینترنتی ساعت هوشمند طرح اپل ارزان قیمت

 ساعت های هوشمند جز آن دسته از گجت های پوشیدنی می باشد که به دلیل توانمدی های بالا مورد استقبال قرار گرفته اند و تقریبا بیشتر جوانان تمایل به داشتنیک ساعت مچی هوشمند می باشند.

 یکی از انواع ساعت های مچی هوشمند مدل هوشمند طرح اپل واچ مدل A20 می باشد که دارای ظاهری زیبا و کاملا شبیه اپل واچ می باشد و قابل استفاده توسط خانم ها و آقایان بوده.
از ویژگی های یک ساعت هوشمند طرح اپلی می توان به امکان اتصال به گوشی های اندروید اشاره کرد که با اتصال گوشی و ساعت امکان مدیریت تماس ها و پیام ها از طریق ساعت برای شما امکان پذیر می باشد.
این ساعت هوشمند طرح دارای باتری لیتیومی قابل شارژ با ظرفیت 380 میلی آمپر می باشد، که از ویژگی های این محصول محسوب می شود. پشتیبانی از زبان فارسی توسط این ساعت بسیار مورد توجه کاربران ایرانی بوده است.
شما با خرید ساعت مچی هوشمند طرح اپل می توانید در تناسب اندام خود نیز گامی موثر برداشته باشید، زیرا این محصول دارای قابلیت شمارنده گام در دو و قدم زدن و همچنین سنجش کیفیت خواب می باشد. 

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به قابلیت پشتیبانی از سیم کارت را عنوان کرد که به اینترتیب بدوننیاز به گوشی تلفن همراه شما می توانید به مدیریت تماس ها و پیام های خود پرداخته.
با استفاده از این ساعت هوشمند طرح شما هرگز خواب نمی مانید زیرا دارای قابلیت تنظیم چندین زنگ هشدار می باشد و با داشتن قابلیت  آنتی لاست هرگز تلفن همراه خود را گم نخواهید کرد.
برای مشاهده تنوع محصولات  و خرید اینترنتی ساعت مچی هوشمند طرح اپل به لینک مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت های خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  239000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید