خرید اینترنتی حشره کش برقی غیر شیمیایی

با شروع فصل گرما به خصوص در شهرهای گرمسیری شما شاهد هجوم حشره ها علی الخصوص پشه و مگس ها هستید. و علاوه بر حرکت مدام آنها، سر و صدای آنها ایجاد مزاحمت می کند.

 مطمئنا شما هم به دنبال راه حلی برای از بین بردن این حشرات هستید و به دنبال راه کاری که بهترین نتیجه را به دنبال داشته باشد.

  

شاید اولین گزینه انتخابی شما استفاده از حشره کش های شیمیایی می باشد، اما آیا تا کنون به این مورد فکر کرده اید که استفاده از این حشره کش ها چه اثر مخربی دارد؟

 


 

بهترین گزینه به عنوان جایگزین محصولات شیمیایی می باشد؟ ما به شما خرید لامپ حشره کش برقی را معرفی می کنیم که محصولی نو و کارآمد می باشد.

 

 

 

این محصول یک لامپ سه کاره محسوب می شود که میتوان  به عنوان چراغ روشنایی و شب خواب استفاده کرد و همچنین  قادر است حشراتی مانند پشه ، مگس و . . . را به نور سفید و آبی رنگ خود جذب کرده و آنها را با استفاده از تله الکتریکی خود نابود کند. 

 حشرات موذی با دیدن نور سفید و آبی رنگ به لامپ نزدیک می شوند و با برخورد به تله الکتریکی در یک چشم به هم زدن نابود خواهند شد .

 

 

 

 توان مصرفی این لامپ 15 وات می باشد و به عنوان یک محصول کم مصرف محسوب می شود، با چراغ حشره کش برقی در فصل گرما از شر حشرات موذی رها خواهید شد. 

خرید یک لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات یک انتخاب خوب برای راحت شدن از شر حشرات موذی و داشتن خوابی آرام می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید