خرید اینترنتی بند رخت آپارتمانی از فروشگاه تکسبد

در گذشته وارد هر خانه ای که می شدیم با بندهای آویزان به درخت یا دیوار برخورد می کردیم زیرا خانه های قدیم  بزرگ و به اصطلاح ویلایی بودند،


بند رخت خاص


این وضعیت بسییار دشوار و و زیاد جالب به نظر نمی رسید زیرا مشکلاتی در برداشت و همچنین باعث می شد وقتی لباس یا هر چیزی به آن آویزان می کردیم.


بند رخت تاشو


به علت وزن زیاد این بند ازهم جداشود و یا خود بند در برابر آفتاب جلوه ی خود را از دست بدهد و حتی پاره بشود و حتی مشکلات دیگر...


بند رخت استیل


امروزه با ساخت و سازهای خانه های آپارتمانی دیگر جایی برای آویز کردن بند لباس نداریم ولی نگران این وضع نباشید زیرا ما اینجاییم تا به شما بند رخت و لباسی را پیشنهاد کنیم.


بند رخت آپارتمانی


این بند رخت ویژگی های منحصر به فردی دارد، که قابل ذکر است این بند رخت از جنس استیل است و با پایه هایی که دارد می توانید هر جایی که می خواهید آن را بگذارید، این بند رخت استیل تاشو است و امکان این را دارد که با یک حرکت ساده جمع و بسته شود.


بند رخت جدید

 

 شما می توانید با خرید بند رخت آپارتمانی استیل نگران جای دادن لباس هایی با وزن زیاد نباشید زیرا این محصول  از مواد اولیه و آلیاژهای قوی ساخته شده و می تواند وزن زیادی را تحمل کند.


بند رخت


این ویژگی ها باعث شده تا فروشگاه تکسبد ازاین محصول حمایت کند. شما عزیزان می توانید با خرید اینترنتی بند رخت آپارتمانی  با ارزان ترین قیمت و و به قیمت عمده این محصول را خریداری کرده و جلو درب منزل دریافت کنید از حمایت شما متشکریم .          

با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 79000 تومان

خرید محصول