خرد کن دستی آشپزخانه نوین

خرد کن پیاز و سبزیجات نوین Novin Quick Chopping and mixing دارای قابلیتهای بسیار جالب و مفیدی می باشد. این خرد کن یکی از بهترین خردکنهای از نوع دستی است و میتواند بدون نیاز به باطری یا برق به کمک شما بیاید و تمامی سبزیجات، میوه جات و صیفی جات را به راحتی خرد نماید. کیفیت این محصول بسیار بالا است و دارای تیغه های بسیار تیزی می باشد. تیغه های این دستگاه به صورت ست سه تایی بوده که مواد غذایی را با صرف کمترین زمان خرد نموده و به شما تحویل میدهد.


خردکن-دستی-اصل


این خرد کن دستی اصل دارای ویژگی های دیگری هم است. یک سری پلاستیکی برای هم زدن مواد غذایی همراه با محصول عرضه شده است. مخلوط کن این محصول به صورت یکدست مواد را ترکیب می نماید.
خردکن-همه-کاره


تنها با استفاده از دستگیره اهرمی میتوانید این دستگاه را به حرکت در بیاورید و از کیفیت خوب آن لذت ببرید. یکی دیگر از قابلیتهای این خرد کن دستی پیاز و سبزی، امکان جداسازی سفیده از تخم مرغ می باشد. با کمک این قابلیت میتوانید انواع کیک و شیرینی را با کیفیت بسیار بالا پخت نمایید. یک سبد پلاستیکی نیز همراه با محصول وجود دارد که برای آبگیری میوه جات و سبزیجات مناسب است.


انواع-خردکن-دستی


میتوانید سبزیجات خیس شده را درون این سبد قرار دهید و داخل محفظه بگذارید سپس با کمک چرخش دستگیره اهرمی آب اضافی آنها را خارج نمایید. طراحی و کارایی فوق العاده ی این خرد کن آن را به یک محصول پرفروش تبدیل نموده است. ابعاد این محصول 17*17 سانتی متر بوده و وزن آن حدود 500 گرم می باشد. جنس تیغه های آن نیز از استیل ضدزنگ است.انواع-خردکن-دستی