بررسی ساعت هوشمند طرح اپل

با پیشرفت هر روزه دنیای دیجیتال و معرفی محصولات جدید در این حوزه، هر روز با محصولات جدید هوشمند با امکانات و توانمندی های جدیدی روبرو می شویم.

 

 


می توان گفت دنیای ساعت نیز از حیطه پیشرفت دیجیتال عقب نمانده و دنیای ساعت‌های هوشمند روز به روز در حال بزرگ‌تر شدن است.

 

 


به عنوان مثال با ورود اپل واچ به بازار گجت های پوشیدنی، توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرده و کمتر کسی را می توان پیدا کرد که اطلاعاتی در این زمینه نداشته باشد.

 

 

 

هرچند با توجه به قیمت بالای این محصول، شاهد فراگیر شدن این محصول به گونه ای نیستیم که هر کسی بر روی دست خود یک اسمارت واچ داشته باشد.

 

 

اما انتظار می رود همان روند پیش رونده در زمینه سایر گجت های دیجتال در زمینه فراگیر شدن برای این محصول نیز صادق باشد و شاهد تنوع بسیار زیاد و پایین آمدن قیمت‌ها شد و بالطبع خریداران نیز رو به افزایش گذاشتند.

 در اینجا قصد داریم  شما را با ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 آشنا کنیم. این محصول دارای طراحی زیبا و جذاب و کاملا شبیه اپل واچ می باشد.

 

 

با خرید ساعت مچی هوشمند A1 شما می توانید آن با با بلوتوث و نرم افزار مخصوص به تلفن هوشمند اندرویدی  خود وصل کنید و اطلاعات بر روی ساعت سینک گردد.

 


 

پس از اتصال ساعت خود به تلفن همراه شما می توانید تماس ها و پیام های خود در شبکه های اجتماعی را بر روی ساعت دریافت نمایید و نیازی به در دست داشتن گوشی ندارید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 109000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید