با دستگاه آبمیوه گیری چهارفصل بیتا آشنا شوید

با دستگاه آبمیوه گیری چهارفصل بیتا آشنا شوید


ابمیوه گیری دستی


در فصل زمستان و با شیوع ویروس های مختلف سرماخوردگی، لزوم تهیه آب میوه های طبیعی نیز بیشتر می شود تا بتواند باعث بهبودی شود. در فصول سرد سال آب پرتقال و لیموشیرین هم در پیشگیری و هم در درمان سرماخوردگی های مختلف موثر است. بهمین خاطر در این مقاله شما را با آب پرتقال گیری دستی اهرمی آشنا می کنیم.


ابمیوه گیری دستی


یکی از مشکلاتی که معمولا باعث می شود افراد به سمت گرفتن  آبمیوه های طبیعی در منزل نروند و آبمیوه های صنعتی کارخانه ای تهیه کنند، سخت بودن آبمیوه گرفتن با آبمیوه گیری های دستی و به روش سنتی است.


ابمیوه گیری دستی


زیرا هم باید زمان زیادی برای شستن، و آب گرفتن میوه ها گذاشت و هم اینکه کثیف کاری بسیار زیادی دارد و دلیل آخر هم اینکه ممکن است نتوان تمامی آب میوه را از آن تخلیه کرد.


ابمیوه گیری دستی


اما در صورتیکه از این آبمیوه گیری اهرمی استفاده کنید تمامی این مشکلات حل خواهد شد. زیرا با این آبمیوه گیری تنها کاری که شما انجام می دهید آن است که میوه را بشویید و به دو نیم کرده و در دستگاه قرار دهید.


ابمیوه گیری دستی


طرز کار این آبمیوه گیری به این صورت است که اهرم مخصوص را به سمت پایین با کمترین نیرو فشار داده و یک قالب شبیه کاسه روی میوه نصف شده آمده و تمام آب آن را می گیرد و در ظرف مخصوص آبمیوه می ریزد.


ابمیوه گیری دستی


یکی از خصوصیات مهم این دستگاه ایرانی بودن آن است بنابراین با خرید این دستگاه شما می توانید از محصولات داخلی نیز حمایت کرده و تولید کنندگان داخلی را در ادامه ی کارشان ترغیب کنید.


ابمیوه گیری دستیبرای خرید آب میوه گیری دستی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 179000 تومان