انتخابی عالی برای خرید اسپیکر ارزان و با کیفیت

اسپیکرها قابل حمل ابزارهایی هستند که به ما این فرصت را می دهند تا دسترسی برای گوش کردن موزیک در جا و شرایطی به آسانی امکان پذیر باشد بدون اینکه محدودیت های اسپیکرهای قدیمی را داشته باشند.


خرید اسپیکر ارزان


با این حال استفاده از گجت های گران و غیر قابل حمل کار معقولانه ای نیست، شما می توانید با در دست داشتن این اسپیکر از قابلیت بلوتوث و یا ورودی aux آن استفاده فرمایید و از آن به صورت کاملا پرتابل و بیسیم استفاده نمایید.

 

اسپیکر طرح نوشابه


از دیگر قابلیت های اسپیکر ارزن قابل حمل استفاده از باتری قدرتمند آن است که این امکان را به شما می دهد که در سریعترین زمان آن را روشن و به استفاده طرلانی از آن بپردازید.


اسپیکر ارزان نوشابه ای

 

همچنین این محصول قابلیت پخش آهنگ بدون نویز را داراست، به طوری که وقتی شما از آن استفاده می کنید صداهای سفید و نویز معمول در تمای اسپیکرهای موجود در بازار را ندارید و تنها از پخش موسیقی لذت می برید.

 

اسپیکر پرتابل ارزانپ


با خرید اسپیکر ارزان و قابل حمل علاوه بر داشتن کاربرد اسپیکر به شما توانایی مکالمه بوسیله بلوتوث را می دهد که این امکان خود یکی از حسن های آن حساب می شود.

 

اسپیکر ارزان بلوتوث


کارشناس طراحی این محصول به صورت هوشمندانه ای طرح نوشابه کوکاکولا را روی آن نقش زده اند که تشخیص آن از خود قوطی بسیار دشوار است و شما نیز می توانید از آن به صورت مخفی و به دور از چشم دیگران استفاده فرمایید.

 

اسپیکر فلش خور ارزان 


این محصول با تکنولوژی بلوتوث به روز خود می تواند سرعت مناسب و استفاده از آن با فواصل تا 10 متر را نیز بدهد. همچنین شما می توانید به وسیله یک حافظه کوچک میکرو از آن به صورت کاملا مجزا استفاده فرمایید.


اسپیکر ارزان و قابل حملساپورت حافظه تا 32 گیگ و استفاده از انواع کارت حافظه از مزایای آن محسوب می شود. ورودی aux آن به شما این اجازه را می دهد که بتوانید وسایلی همچون mp3 player را به راحتی و تنها با استفاده از یک کابل کوتاه متصل فرمایید.


خرید اسپیکر طرح کوکاکولا
قیمت استثنایی این محصول: 24900 تومان