آشنایی با دستگاه تصفیه آب خانگی SWF

یکی از مهمترین نیاز های انسان در طول روز نوشیدن آب می باشد به گفته محققان هر انسان بالغ نیاز به نوشیدن 8 لیاون آب در روز دارد و کم نوشیدن آب عوارض جانبی می تواند داشته باشد.
اگر به دنبال یک فعالیت بدنی شدید یا یک پیاده روی طولانی آب یا مایعات به اندازه کافی ننوشید دچار مشکلاتی از قبیل گرفتگی عضلات، گرمازدگی یا خستگی ناشی از گرما زدگی می شوید.
البته آبی که شما میل می کنید باید دارای ویژگی هایی باشد، آب نوشیدنی باید سالم و بهداشتی باشد. آب سالم دارای ویژگی هایی می باشد از جمله اینکه طمع خاصی نداشته باشد و همچنین نداشتن بو یکی از علائم آب سالم می باشد.
قدر مسلم در همه جا دسترسی به آب سالم و بهداشتی میسر نمی باشد و در بسیاری از شهر ها حتی آب شرب لوله کشی نیز دارای استانداردهای آب سالم نمی باشد بنابراین ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک می تواند یک راه حل منطقی به نظر آید.
در واقع دستگاه تصفیه آب با استفاده از فیلتر هایی که در آن تعبیه شده است می تواند آلاینده ها، زنگ ها، کلر باقی مانده در آب و سایر یون های سنگین موجود در آب را جدا نماید.
آشنایی با دستگاه تصفیه آب خانگی در واقع شما را آگاه می سازد که چگونه می توان با یک وسیله کوچک سلامت خود و افراد خانواده خود را تامین نمود. دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری یک نمونه بسیار مناسب و کارآمد از این دستگاه می باشد.


 

دستگاهی که با داشتن دو فیلتر نانو و سرامیکی امکان تصفیه دو مرحله ای آب را برای شما فراهم می آورد از ویژگی های این محصول می توان به امکان شستشوی این فیلتر ها اشاره کرد. ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی SWS در حدود 6*10*12 سانتی متر می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 29000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید