1
234

هنری فاخر با طرحی ایده آل | تک سبد

یکی از بهترین و ظریف ترین محصولات صنایع دستی میناکاری می باشد که با 5000 سال قدمت از قدیمی ترین صنایع دستی و هنری فاخر به شمار می رود. این هنر را می توانید در شهر های بسیاری از کشور عزیزمان یافت کنید اما بهترین کیفیت این هنر را می توانید در شهر مهد تمدن این هنر بیابید. مهد تمدن میناکاری در شهر نصف جهان می باشد که بهترین و ظریف ترین میناکاری ها را در اختیار دارد.

ادامه مطلب...

تنفس راحت و آسوده با بخور های سرد و گرم

برای اینکه بتوانید به راحتی نفس بکشید باید محیطی جهت این امر برای خود فراهم آورید تا بتوانید هوای تازه و همینطور کمی مرطوب را برای خود آماده سازید. شما عزیزان می توانید در حین انجام کار های مختلف اعم از کار با لب تاب و یا در حال تلوزیون دیدن و در حین انجام هر کاری از این دستگاه استفاده کنید و هوایی پاک و مرطوب را برای خود فراهم سازید تا به شما در تنفس کمک کند.

ادامه مطلب...

فروش عمده میناکاری تهران

هنرمندان مینا کاری  تلاش می کنند که با ظرافت خاصی کار  کنند تا اثری زیبا و قدمت دار تولید کنند، چندین مرحله رنگ و کوره برای ایجاد چنین  اثر هنری فاخر، صبر و شکیبایی هنر مند ایرانی را نشان می دهد.  هنگام خرید یک محصول میناکاری به منظور اطمینان خاطر از مرغوبیت و ظرافت کار باید به یکنواخت بودن سطح  ضخامت رنگ مورد استفاده در نقاشی ها  و تزئین مینا توجه کرد.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی حشره کش برقی غیر شیمیایی

این حشره کش بوسیله لامپ یو وی حشرات را مجذوب خود کرده و پس از بین بردن آنها توسط انرژی الکتریکی صاعقه وار با تابش نور UV محیط داخل خود را باکتری زدایی کرده و باعث میشود محیط داخل دستگاه همیشه عاری از میکروب مانده و از زندگی و رشد میکروبها و آلودگی در داخل آن جلوگیری میکند.

ادامه مطلب...

بررسی ساعت هوشمند طرح اپل

ساعت هوشمند یکی از گجت های پوشیدنی محبوب در بین جوانان می باشد که با توجه با کارایی بالا مورد اقبال عمومی قرار گرفته. این محصول امکان اتصال به گوشی تلفن همراه را دارد و همچنین امکان نصب سیم کارت بر روی این ساعت مچی می باشد. با داشتن یک ساعت هوشمند شما نیاز به مراجعه دائم به تلفن همراه خود ندارید و به راحتی می توانید توسط این محول تماس تلفنی برقرار کنید.

ادامه مطلب...

مهد تمدن صنعت مینا کاری

میناکاری که یکی از قدیمی ترین صنایع دستی به شمار می رود با 5000 سال قدمت از بهترین و ظریف ترین هنر های دستی به شمار می رود و می توان این هنر را فخر هنر ایران نامید. در قدیم الایام این هنر بر روی طلا و یا فلزات گران قیمت کار می شده اما با گذشت زمان و محبوبیت این هنر در بین مردم، به تدریج بر روی فلزات سبک تر نیز انجام خواهد شد که با فروش بیشتری روبرو شد.

ادامه مطلب...

ضبط تصاویر در زاویه های مختلف با دوربین ماشین

برای اینکه بتوانید امنیت خودرو و ماشین خود را تضمین کنید می توانید از دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 استفاده کنید. این دستگاه تمامی تصاویر را در زاویه های مختلف برای شما عزیزان ضبط و ثبت می کند تا بتوانید از پآن استفاده بهینه کنید. شما عزیزان با استفاده از این دستگاه قادر خواهید بود تا تمامی صوانح را در زاویه های 140 درجه ای ذخیره کنید.

ادامه مطلب...

ساعت هوشمند طرح اپل واچ | بهترین در نوع خود

شما عزیزان با استفاده از این گجت می توانید به امورات خود مربوط به دستگاه های تلفن همراه خود بپردازید تا شما را شگفت زده کند. این دستگاه می تواند تمام کار های مربوط به دستگاه تلفن همراه شما را انجام دهد و با این امر می توانید بدون در دست گرفتن گوشی نلفت همراه تمامی کار های خود را با این گجت انجام دهید. شما قادر خواهدید بود تا تمامی اطلاعات دستگاه های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

ادامه مطلب...

بهترین، کیفیت عالی، هدفون گردنی ارزان

یکی از بهترین هدفون هایی که به بازر هدیه شده است و مردم و اقشار جوان از این دستگاه استفاده می کنند هدفون های گردنی می باشد. این گجت های خارق العاده در طرح ها و نقش های بسیاری به بازار عرضه شده است که می توانید با خرید یکی از این دستگاه های خارق العاده بهترین ها را به خود و عزیزان خود هدیه دهید. این هدفون خارق العاده مخصوص کسانی می باشد که در حال تحرک می خواهند از مزیک خود لذت ببرند.

ادامه مطلب...
1
234